روش های پرداخت

۱-پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، ریما کافی این امکان را فراهم آورده است که هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند

با وجود این، توصیه می شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع‏ تر و ارسال سفارش بدون معطلی انجام شود.

۲- پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاههای بانکی در سایت را ندارند، می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در زیر واریز نمایند.

شماره کارت بانک ملی بنام آقای محمد عبدی ۶۰۳۷۹۹۷۲۵۱۸۳۷۸۶۱

شماره کارت بانک تجارت بنام اقای محمد عبدی ۵۸۵۹۸۳۱۰۴۷۳۶۰۹۵۲

۳- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران ریما کافی می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانکی موجود در سایت ، سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی سفارش شماست و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به محض تایید پرداخت وارد مرحله آماده سازی و ارسال می گردد.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت ریما کافی می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

۱-شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.

۲-رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

CCV2 3-کد

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.

۴-تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏ توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

X